MEKLĒ FOTOGRĀFU BĒRNU BALLĪTEI?

Sajūsma par baloniem un burbuļiem. Aizrautīga pievēršanās rotaļām. Skaļie jautrības mirkļi un klusie atpūtas brīži.

Mans aicinājums ir radīt dabiskas, emociju un dzīvīguma pilnas fotogrāfijas – tā lai klātbūtnes sajūta piemeklē ne tikai jubilāru un viesus, bet arī tos, kuri ballītē nemaz nav bijuši :)

 

Pasākumus fotogrāfēju fotoreportāžas jeb dokumentālajā stilā, ķerot reālos mirkļus un patiesās emocijas. 

UZDOD JAUTĀJUMU
NOSKAIDRO CENU

Ko saka jubilāru vecāki:

Ar apbrīnu vēroju, kā Laura sadraudzējās ar bērniem, viņi Lauras klātbūtnē jutās tik atbrīvoti un droši, kaut satikās pirmo reizi. Šīs sajūtas redzamas bildēs - tur ir tik plaša emociju gamma – bildēs bērni nepozē, viņi priecājas un spēlējas. Un kas ļoti jauki, katram bērnam ir viņa īpašās portretu bildes.

Lolita

 

Laura ķēra mirkļus mūsu meitiņas pirmās dzimšanas dienas ballītē. Bildes sanāca burvīgas! Laura bija ļoti punktuāla un komunikācija ar viņu bija superviegla. Ballītes laikā Laura bija visur klātesoša, bet nemanāma. Lielākais pluss Laurai – viņa ātri atrada kontaktu ar bērniem! 

Kaspars

 

Sirsnīgs paldies par tik ļoti skaistajām bildēm! Katrs foto ir mazs mirklis no meitiņas dzimšanas dienas – tās krāsas, smaidi, noķertās emocijas... Fotogrāfijas skatāmies kā grāmatu ar skaistu stāstu. Bija liels prieks sadarboties, un daudz patīkamu vārdu par Lauras lielisko darbu saņēmām arī no viesiem.

Irina

 

UZDOD JAUTĀJUMU
NOSKAIDRO CENU