IKDIENAS FOTOSESIJA ģimenēm ar bērniem

 

Visa pasaule ir brīnumu virkne, bet mēs pie tiem esam tā pieraduši, ka saucam par ikdienu. (Hanss Kristians Andersens)

 

Bērnība paskrien zibenīgi, tā ir pilna ar mirkļiem un notikumiem, kas tiek piedzīvoti pirmo reizi. Un pienāk arī tā diena, kad tie notiek pēdējo reizi. Bet mēs jau nekad nezinām, kad tas notiks.

Kā tos visus ikdienišķos brīnumus saglabāt, lai neizkūp gaisā?

Piesakies profesionālai fotosesijai jūsu mājās, lai iemūžinātu savas ģimenes ikdienu fotogrāfijās.

INFORMĀCIJA PAR CENĀM
PIETEIKTIES FOTOSESIJAI

Kas ir ikdienas fotosesija un kādām ģimenēm tā piemērota?

IKDIENAS FOTOSESIJA ir vairāku stundu garumā veidota ģimenes fotogrāfiju kolekcija, kurā var ieraudzīt patiesus mirkļus un dabiskas emocijas reālā vidē. Katra fotogrāfija ir rūpīgi un pārdomāti radīta, atlasīta un digitāli apstrādāta.

 

Tas ir ģimenes lokā pavadīts laiks – jūsu iemīļotās aktivitātēs vai vienkārši kopīgās ikdienas gaitās. Un tas viss notiek brīvā atmosfērā un ierastajā vidē – jūsu ģimenes mājvietā vai citā jums nozīmīgā vietā.

 

Kādām ģimenēm ir piemērota ikdienas fotosesija?

  • Jūs ticat, ka šodienas mazie mirkļi no jūsu ģimenes ikdienas reiz kļūs par lielām atmiņām. Un jums ir svarīgi tās rūpīgi saglabāt taustāmā formātā.
  • Jūs vēlaties fotogrāfijas, kurās iemūžināta īstā, nevis perfektā dzīve.
  • Jūs esat gatavi baudīt ģimenes kopā būšanu fotosesijā, kurā varat veltīt uzmanību viens otram, nevis fotoaparātam.
  • Jums ir būtiska uzņemto bilžu fotogrāfiskā kvalitāte.

Ar lielāko prieku iemūžināšu bildēs Tavas ģimenes šodienu, lai jūs to izdzīvotu no jauna atkal rītdien un tūkstošiem rītdienu uz priekšu. Lai pēc gadiem jūs varētu laimīgi šķirstīt mīļiem mirkļiem pilnu fotoalbumu. Ar jūsu īpašo stāstu. Un atceries – arī ikdienišķais reiz kļūst īpašs.

 

Uzmet aci GALERIJAI un ieskaties BLOGĀTur vari gan iepazīties ar detalizētāku raksturojumu par ikdienas fotosesijām, gan arī izlasīt manas pārdomas par to nozīmīgumu ģimenes kopīgo atmiņu saglabāšanā.

Un zemāk vari apskatīt video, kurā redzamie fotomirkļi ir neliela daļa no 4 stundu ilgas ikdienas fotosesijas. Vai vēlies šādi iemūžināt arī savas ģimenes ikdienas mirkļus? :)

PIETEIKTIES FOTOSESIJAI