MEKLĒ FOTOGRĀFU BĒRNU BALLĪTEI?

Mans aicinājums ir radīt dabiskas, emociju un dzīvīguma pilnas fotogrāfijas – tā lai klātbūtnes sajūta bildēs piemeklē ne tikai jubilāru un viesus, bet arī tos, kuri ballītē nemaz nav bijuši :)

Pasākumus fotogrāfēju fotoreportāžas jeb dokumentālajā stilā, ķerot reālos mirkļus un patiesās emocijas.

Protams, ka ir arī kopbildes un pa kādam portretam, tomēr lielākoties tā ir aizrautīga pievēršanās rotaļām, sajūsma par baloniem un burbuļiem, pārsteigummirkļi, jautrība un klusie atpūtas brīži.

UZDOD JAUTĀJUMU
NOSKAIDRO CENU

Ko saka jubilāru vecāki:

Ar apbrīnu vēroju, kā Laura sadraudzējās ar bērniem, viņi Lauras klātbūtnē jutās tik atbrīvoti un droši, kaut satikās pirmo reizi. Šīs sajūtas redzamas bildēs - tur ir tik plaša emociju gamma – bildēs bērni nepozē, viņi priecājas un spēlējas. Un kas ļoti jauki, katram bērnam ir viņa īpašās portretu bildes.

Lolita

 

Laura ķēra mirkļus mūsu meitiņas pirmās dzimšanas dienas ballītē. Bildes sanāca burvīgas! Laura bija ļoti punktuāla un komunikācija ar viņu bija superviegla. Ballītes laikā Laura bija visur klātesoša, bet nemanāma. Lielākais pluss Laurai – viņa ātri atrada kontaktu ar bērniem! 

Kaspars

 

Sirsnīgs paldies par tik ļoti skaistajām bildēm! Katrs foto ir mazs mirklis no meitiņas dzimšanas dienas – tās krāsas, smaidi, noķertās emocijas... Fotogrāfijas skatāmies kā grāmatu ar skaistu stāstu. Bija liels prieks sadarboties, un daudz patīkamu vārdu par Lauras lielisko darbu saņēmām arī no viesiem.

Irina

 

UZDOD JAUTĀJUMU
NOSKAIDRO CENU