DĀVANU KARTE ĢIMENES FOTOSESIJAI

Šķiet, ka nu esam iekāpuši laikmetā, kurā uz dāvanām sāk skatīties ar citām acīm. Arī es ticu, ka daudz vērtīgāki par materiāliem labumiem ir piedzīvojumi un pieredzes, kas bagātina sajūtu pasauli un rada mīļas atmiņas. Un fotosesijas lieliski ierindojas šādu dāvanu klāstā, vai ne? :)

 

Šī ir dāvanu karte fotosesijai, kas notiek brīvā atmosfērā un reālā vidē (ģimenes mājvietā vai citā vietā, ko tā sauc par savējo). Šī nav pozēto portretu fotosesija. Fotogrāfijās tiek tverti patiesi mirkļi un dabiskas emocijas, kas rodas kopīgu aktivitāšu norisēs.

 

 

Dāvanu kartes cenas:

 

2h fotosesijai 130€

4h fotosesijai 220€

DĀVANU KARTES NOTEIKUMI

  • Dāvanu karte ietver divu vai četru stundu garu fotosesiju ģimenes izvēlētā vietā (pirms pandēmijas visbiežāk fotosesijas norisinājās ģimenes mājvietā, pašlaik - ārtelpās).
  • Fotosesijai var pieteikties, nosūtot dāvanu kartes numuru uz laura@appenaphoto.com.
  • Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši. Pēc derīguma termiņa beigām tas netiek pagarināts (Covid-19 noteikto ierobežojumu gadījumā par termiņa pagarināšanu vienosimies individuāli).
  • Dāvanu kartes papildus izmaksas - sūtīšana/piegāde, kā arī transports uz fotosesijas norises vietu ārpus Rīgas robežām.
  • Dāvanu karte nav apmaināma pret naudu. Bet dāvanu karti droši var nodot citai personai.
PASŪTĪT DĀVANU KARTI
APSKATĪT FOTOGALERIJU