DĀVANU KARTE ĢIMENES FOTOSESIJAI

Vai Tu zini, kas ir kopīgs ģimenes fotogrāfijām ar sieru, vīnu, kokiem un antikvariātu labumiem? Laikam ejot, tie visi kļūst arvien vērtīgāki :)

 

Lūk, iedvesmai stāsts no kādas mammas, kuras ģimeni fotografēju pirms gandrīz 5 gadiem:

 

Jo vairāk gadu paiet, jo vairāk man tās bildes patīk. Un jo lielāka nozīme un vērtība tām ir manās acīs. Vairs neredzu sašķobītas mīmikas vai grumbas, bet ieraugu emocijas, atceros to mirkli un ļoti novērtēju, ka tas iemūžināts fotogrāfijā. Starp citu, tik interesanti ir ieraudzīt, kā toreiz viss mājās izskatījās – istabu iekārtojumā, pagalmā – kas mainījies un kas palicis kā iepriekš. Un visam pāri – nostalģija. Par to, cik ātri paiet laiks, cik bērns izaudzis liels, cik daudz noticis pa šo laiku un cik ļoti novērtēju, ka tā viena diena no mūsu ikdienas uz mūžu ir iearhivēta šajā bilžu sērijā. Un zini, ko? Tā sajutu, ka gribu fotogrāmatu, kurā ir pilnīgi visas fotogrāfijas no tās dienas – jo tagad perfektas šķiet visas, pat neperfektās. /Līva/

 

 

Šī ir dāvanu karte fotosesijai, kas notiek brīvā atmosfērā un reālā vidē (ģimenes mājvietā vai citā vietā, ko tā sauc par savējo). Šī nav pozēto portretu fotosesija. Fotogrāfijās tiek tverti patiesi mirkļi un dabiskas emocijas, kas rodas kopīgu aktivitāšu norisēs.

 

 

Dāvanu kartes cenas:

 

1h fotosesijai 95€

2h fotosesijai 160€

3h fotosesijai 220€

4h fotosesijai 270€

DĀVANU KARTES NOTEIKUMI

  • Dāvanu karte ietver 1-4 stundu garu fotosesiju ģimenes izvēlētā vietā (visbiežāk fotosesijas norisinās ģimenes mājvietā, nereti arī ārtelpās).
  • Fotosesijai var pieteikties, nosūtot dāvanu kartes numuru uz laura@appenaphoto.com.
  • Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši. Pēc derīguma termiņa beigām tas netiek pagarināts.
  • Dāvanu kartes papildus izmaksas - sūtīšana/piegāde, kā arī transports uz fotosesijas norises vietu ārpus Rīgas robežām.
  • Dāvanu karte nav apmaināma pret naudu. Bet dāvanu karti droši var nodot citai personai.
PASŪTĪT DĀVANU KARTI
APSKATĪT FOTOGALERIJU